Get Adobe Flash player

FIRMA „IKSSKI” PROPONUJE SZEROKI WACHLARZ ATRAKCJI ZWIĄZANYCH ZE SPORTAMI EXTREMALNYMI.

QUADY to maszyny czterokołowe, o których każdy miłośnik terenu i adrenaliny już słyszał, a na pewno chciałby dosiąść.

SAMOCHODY TERENOWE to wyjątkowa atrakcja, ponieważ w terenie, liczą się umiejętności prowadzenia auta, orientacji w terenie i opanowanie kierowcy w starciu z żywiołami.

NARTY I SNOWBOARD to dyscypliny sportu, które dostarczają poczucie swobody i relaksu, dlatego proponujemy naukę lub doskonalenie swoich umiejętności pod okiem doskonałych instruktorów.

PAINTBALL najpopularniejsza dyscyplina sportu imitująca walkę zbrojną, jednakże podczas gry obowiązują zasady, które zapobiegają rozlewowi krwi.

PROWADZENIE MOTORÓWKI, może być ciekawą atrakcją, zwłaszcza, gdy się prowadzi pojazd bez hamulców i kół.

NAUKA JAZDY NA NARTACH WODNYCH, lub wakeboardzie zapewnia dużo emocji i przede wszystkim pomaga nabyć nowe umiejętności, których już nigdy się nie zapomina.

SKUTERY WODNE zapewniają wyjątkowe przeżycia, które dostarcza sunięcie po tafli wody z prędkością 100 km/h.

POKAZY MISTRZÓW NA NARTACH WODNYCH nawet w trzech konkurencjach: figurach, skokach, slalomie, to bardzo ciekawe widowisko. Zwłaszcza, że występujący zawodnicy to MISTRZOWIE POLSKI.

STRZELECTWO, strzelanie z łuku do słomianki lub z karabinka pneumatycznego do kulochwytu, dostarczy dużo emocji i pobudzi ducha rywalizacji w śród uczestników.

SKUTERY ŚNIEŻNE to jedne z najszybszych pojazdów poruszających się po śniegu.

CURLING jest stateczną dyscypliną sportu, wymagającą opanowania i przemyślanej taktyki całego zespołu. Warto spróbować SLAJDÓW, chociaż na oblodzonym parkingu.

Fantastyczna ZABAWA wpierana odpowiednimi gadżetami, które wprowadzają niespotykane, na co dzień problemy, pobudza współzawodnictwo, stymuluje integrację i uporządkowanie w zespole. 
Krótko mówiąc organizacja imprez i eventów nie obejdzie się bez takich elementów jak:

Najczęstszą formułą imprez integracyjnych są TURNIEJE TEAM BUILDINGOWE I GRY SCENARIUSZOWE, obydwie zabawy mają na celu integrację grupy, czyli motywują do współpracy pomiędzy uczestnikami. Zadania są różne i mają różny charakter: zręcznościowy, fizyczny, czy intelektualny. Każdy będzie miał okazje się wykazać w turnieju wiejskim lub w zmaganiach drwali.

Duże wysokości mają również swoich zwolenników, dlatego polecamy PARASAILING, CZYLI SPADOCHRON holowany za motorówką, samochodem lub quadem, lecący na wysokości około 50m. Zabawa bardzo bezpieczna i stabilna, a wygląda bardzo widowiskowo.

Gdy już jest ciepło to najlepszym pomysłem na szkolenie lub piknik firmowy jest zabawa ze SPORTAMI WODNYMI I MOTOROWODNYMI. Każdy znajdzie coś ciekawego w szerokim wachlarzu ekstremalnych lub relaksujących atrakcji na wodzie. Możemy zaproponować szaleństwo na bananie, skaczącym materacu, wirującej kamizelce sumo, czy popływać na pumpabiku.

Każdy widząc śnieg za oknem myśli o sankach, ale my proponujemy ciekawsze ZABAWY NA ŚNIEGU. Bo kto by nie dał się namówić na zjazd na byle czym, wyścigi na pontonach, czy przejażdżkę na dętce za kładem.

Bardzo ważne jest aby na imprezach integracyjnych, czy na spotkaniach biznesowych dobrze zagospodarować wieczór, aby pracownicy i klienci nie nudzili się tylko kontynuowali zabawę. Polecamy następujące WIECZORY INTEGRACYJNE: Wieczór hawajski, Prohibicja, kasyno, dziki zachód, PRL, oraz dużo innych pomysłów dostosowanych do potrzeb klienta w szczegółowej ofercie powstającej na zamówienie.

Proponujemy państwu exstremalne wrażenia rodem z filmu MADMAX. Pojazdy BUGGY z silnikiem o pojemności 250, otoczone stalowymi rurami zapewniają bezpieczeństwo uczestnikom dzikich rajdów po bezdrożach, dostarczając jednocześnie potworną dawkę adrenaliny.

Przeżyj wspaniałą przygodę na wysokości w naszych PARKACH LINOWYCH. Chodzenia po MOSTACH LINOWYCH, wspinanie się po ŚCIANKACH SKALNYCH, czy zjeżdżanie na przerażająco długich TYROLKACH, pozostawi po sobie ogromne wrażenia.

PARK OGROMNYCH DMUCHANYCH ARTAKCJI jest fabryką dziecinnej zabawy, z której często rezygnujemy w codziennym życiu. Walcząc w strojach SUMO, tocząc się w Zorbingu, lub utrzymując równowagę na skaczącym BYKU RODEO można zapomnieć powadze i oddać się relaksującym przyjemnością.

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 

Sondy

Jak ocenią Państwo nasze usługi?