Get Adobe Flash player

Nasz doświadczony i niepowtarzalny zespół wysoko wykwalifikowanych ludzi na polskim rynku nie oficjalnie działa dopiero od 2005 roku, jednakże geneza firmy to wspaniały sport, jakim są narty wodne. Większość naszego zespołu jest wychowankami Klubu Sportowego Nart Wodnych „ZEFIR”, tak jak założyciel przedsiębiorstwa, jednakże znajdują się w naszych szeregach również pasjonaci sportów ekstremalnych, nauczyciele, paintballiści, taternicy, instruktorzy sportu i off roadowcy. Wykorzystując swoją pasję rozpowszechniamy sporty ekstremalne, a także oferujemy usługi z nimi związane, jako „IKSSKI”. 
Z naszych usług korzysta szeroka grupa odbiorców, a Klientami są zarówno klienci indywidualni, jak i duże ogólnopolskie przedsiębiorstwa, a nawet miasta czy gminy. Jesteśmy grupą ambitnych i kreatywnych ludzi. Dzięki temu, że nie popadamy w rutynę, nasze usługi w zakresie organizacji PIKNIKÓW FIRMOWYCH, SPOTKAŃ BIZNESOWYCH, EVENTÓW SPORTOWYCH, IMPREZ INTEGRACYJNYCH od 3 lat utrzymują się na najwyższym poziomie. Główna siedziba Naszej Firmy znajduje się w Bytomiu. Współpracują z nami ośrodki, kluby sportowe oraz przedsiębiorstwa na terenie całej Polski. Posiadamy duże grono zadowolonych Klientów. Jesteśmy jedynymi na południu polski specjalistami w zakresie sportów motorowodnych i jedni z nielicznych w Polsce.


Nasze usługi wykonujemy również w celu rozpowszechnienia narciarstwa wodnego, współpracując w tym celu z Polskim Związkiem Motorowodnym i Narciarstwa Wodnego, poprzez wspólna organizację zawodów dla dzieci.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LogowanieGościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 

Sondy

Jak ocenią Państwo nasze usługi?